Akçansa #ArtıkDeğilsin

İşe Yaramaz Bir Atık mı? Bizim için #ArtıkDeğilsin

Akçansa olarak; 2030 Artı Yaşam Sürdürülebilirlik Hedeflerimiz doğrultusunda döngüsel ekonomiye katkı sağlama ve çevresel ayak izimizi azaltma hedeflerimizden yola çıkarak harekete geçtik. Hem evsel hem de endüstriyel atıkları, yakıt ve ham madde olarak kullandığımızı ve ekonomiye yeniden kazandırdığımızı anlattığımız “Artık Değilsin” projemizi hayata geçirdik.

“Artık Değilsin” projesi kapsamında bir kenara atılmış, çevreye karışmaktan mutsuzluğunu dile getiren ve kendilerini işe yaramaz hisseden atıkların hikayelerini duygusal bir ton ile harmanlayıp takipçilerimizle buluşturduk. Bu projemiz ile Akçansa olarak, kendini çaresiz hisseden evsel ve endüstriyel atıkların ellerinden tutup üretime kazandırdığımızı ve atıkların doğaya karışmalarını değil enerjiye dönüşmelerini sağladığımızı vurguluyoruz.

Biz, her yıl kendini işe yaramaz hisseden 100 bin ton atığın sesini duyuyoruz. Doğaya karışmaktan dolayı çaresiz hisseden, yardım eli uzatılmasını bekleyen atıklar kendilerini işe yaramaz olarak adlandırırken bu projemizde atıklara sunduğumuz çözüm ile onları mutlu hikâyelerin parçaları olmalarını sağlamak için çabalıyoruz.

Akçansa olarak biz, doğaya karışan evsel ve endüstriyel atıkların yükselen seslerini duymazdan gelmiyoruz. Doğaya karışan tüm mutsuz ve çaresiz atıklara sesleniyoruz; “Sen Atık Değilsin, çünkü dönüşümünle yeşil bir dünya için sürdürülebilir enerji sağlıyorsun ve bizimle ekonomiye yeniden kazandırılıyorsun. İşe yaramaz olduğunu düşünen atıklara cevabımız Artık Değilsin.” 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir